Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Felçli Görmek Felç Geçirdiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada Felçli Görmek Felç Geçirdiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada felçli görmek , etrafınızda bulunan insanların düşüncelerine çok büyük önemler verdiğinize , hem kötü hem de rezil duruma düşmemek için adımlarınızı her zaman dikkatli ve sağlam atacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde çevrenizdeki insanlar tarafından dışlanmamak ve kötü söz söylenmemesi için elinizden gelen tüm çabayı göstereceğinize , özellikle iftiraya uğramaktan çok korktuğunuza delalet eder.

Rüyada Kendini Felçli Görmek

Rüyada kendinizi felçli olarak gördüyseniz , her türlü kötülüklerden korunacağınıza , hem yalanlardan hem zinadan hem de iftira atmaktan her zaman sakınacağınıza,

kul hakkı yememek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , insanlara hiçbir zaman haksızlık etmeyeceğinize ve Yüce Allah’ın sevgili kulları arasına girmek için çaba göstereceğinize , kötülüklerden uzak duracağınıza yorulur.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek Nedir?

Rüyada felçli birisinin yürüdüğünü gördüyseniz , rüyayı gören kişinin hayatında bir sürü ve bir türlü bitmek bilmeyen sorunlarının ve sıkıntılarının olduğuna,

fakat bu sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içerisinde geçeceğine , mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Aynı zaman da hayallerinizin gerçekleşeceğine , tükenen umudunuzun tekrardan yeşereceğine , isteklerinizi gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Felç Geçirdiğini Görmek

Rüyada felç geçirdiğinizi gördüyseniz , hayatınızla ilgili büyük bir olay yaşayacağınıza,

adeta hayatınıza damga vuracak bir olayla karşılaşacağınıza , hem güzel hem de hayırlı gelişmelerle sonuçlanacağına delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir