Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Fıstık Yemek Ne Demek? Rüya Yorumu

Rüyada Fıstık Yemek Ne Demek? Rüya Yorumu

Rüyada fıstık yemek , rüyayı gören kişi uzun bir süreden beri hep içerisinde bulunduğu ve ün sahibi olmuş olduğu bir iş yaşantısında hiçbir zaman fazla zorluk çekmeyeceğine,

hiç sıkıntı çekmeden büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançları çok güzel bir şekilde değerlendirip yeni kazanç kapılarını açacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra hem sorunlardan hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , çok rahat ve konforlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Fıstık Yediğini Görmek

Rüyada fıstık yediğinizi gördüyseniz , yapmış olduğunuz bir işin ustası olacağınıza , uzun bir süre boyunca güvenilir birisi olacağınıza veya büyük bir üne sahip olarak büyük kazançlar elde edeceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , hiçbir şekilde sıkıntı çekmeden kolay yoldan paralar kazanacağınıza yorarlar.

Rüyada Kabuklu Fıstık Yemek

Rüyada kabuklu fıstık yemek , iş yaşantınızda çok büyük sıkıntılar çekeceğinize , ağır işler yaparak büyük çabalar sarf edeceğinize ve yeri geldiğinde hastalanacağınıza ve sıkıntılı durumlara düşüp kazanç elde edemeyeceğinize delalet eder.

İş hayatınızda kazanmış olduğunuz kazançlar size hiçbir şekilde fayda sağlamayacaktır.

Eğer bu rüyaya olumlu olarak bakarsak o zaman büyük hayırlara vesile olacak olan kazançlar elde edeceğinize ve helal rızık kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Yer Fıstığı Yemek Ne Demek?

Rüyada yer fıstığı yemek , elinize hiç beklemediğiniz bir anda yüklü miktarda paranın geçeceğine yorulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir