Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Görünmez Olmak Gezmek ve Saklanmak Ne Demektir?

Rüyada Görünmez Olmak Gezmek ve Saklanmak Ne Demektir?

Rüyada görünmez olmak , hem sosyal hem de iş hayatınızda yapmış olduğunuz hatalardan dolayı huzursuz bir döneme gireceğinize, hiç dikkate almadığınız olaylardan dolayı başınızı belaya sokacağınıza,

yaşamınız boyunca hep boyun eğeceğinize ve her şeyi kabul edeceğinize işaret eder.

Bunun haricinde etrafınızda yaşanan olayları hiçbir zaman takip etmeyeceğinize ve bunun sonucunda ise kötü durumda kalacağınıza yorulur.

Rüyada Görünmez Olup Saklanmak

Rüyada görünmez olup saklandığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz ve çocuk bekliyorsanız o zaman bir kızınızın olacağına , bu evladınızın ilerde çok hayırlı birisi olacağına delalet eder.

Aynı zaman da sizi çekemeyen insanlar yüzün kısa süreliğine sıkıntılı bir döneme gireceğinize , akrabalarınızdan birisinin hastalanacağına ve ölüm haberini alıp çok üzüleceğinize alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , toplum tarafından çok sevilen birisi olacağınıza ve her zaman size destek vereceklerine yorulur.

Rüyada Görünmez Olup Gezmek

Rüyada görünmez olup gezdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da okuyorsanız okulunuzda çok başarılı olacağınıza,

iş hayatınızda ise başarılı olduğunuzdan dolayı terfi edeceğinize , borçlarınız varsa bunlardan kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza,

büyük bir sevgiyle karşılaşacağınıza ve sevmiş olduğunuz kişi ile en yakın zaman içerisinde evleneceğinize delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi kadın ise o zaman ikiz çocuklarının olacağına işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir