Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Gusül Abdesti Almak Ne Demektir? İslami Yorum

Rüyada Gusül Abdesti Almak Ne Demektir? İslami Yorum

Rüyada gusül abdesti almak İslam’a göre , rüyayı gören kişinin çok ferahlayacağına , rahat bir döneme gireceğine , dertlerinin artık son bulacağına işaret eder.

Eğer abdest almış olduğunuz su temizse o zaman hastalıklardan kurtulacağınıza , çok güzel bir hayata içerisinde yaşam süreceğinize delalet eder.

Hem dünya işlerine hem de manevi hayatınıza çok dikkat eden birisi olduğunuza , yakın zaman içerisinde alacağınız iyi haberlerden dolayı çok mutlu olacağınıza yorulur.

Eğer su kirliyse o zaman kötü bir felaketin geleceğine , borç altına gireceğinize ve olumsuz şeylerle karşılaşacağınıza alamet eder.

Aynı zaman da helal yoldan para kazanmayacağınıza ve karanlık işlere gireceğinize yorulur.

Rüyada Namaz Kılmak için Gusül Abdesti Almak

Rüyada namaz kılmak için gusül abdesti aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da ahretiniz için çalışacağınıza , çevrenizdeki insanlardan takdir göreceğinize ve her zaman kazancınızı helal yoldan kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada abdest alıp namaza oturduğunuzu gördüyseniz , iş hayatınızda çok başarılı birisi olduğunuzdan dolayı terfi edeceğinize,

ailenizle beraber çok mutlu ve güzel günler geçireceğinize , zengin olacağınıza , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmet ile evleneceğinize alamet eder.

Rüyada Buz gibi Suyla Gusül Abdesti Almak

Rüyada buz gibi suyla gusül abdesti almak , yakın zaman içerisinde hastalanacağınıza , büyük tehlikelerle karşılaşacağınıza,

iş hayatınızda bazı aksilikler yaşayacağınıza ve aile içerisinde huzursuzlukların olacağına yorulur.

Eğer sıcak suyla abdest aldığınızı gördüyseniz o zaman da akrabalarınızdan iyilikler göreceğinize ve sürpriz gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir