Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Hayvan Pisliği Görmek, Basmak ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek, Basmak ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hayvan pisliği görmek , gerçek yaşam da hem şansız hem de kısmetsiz günler geçireceğinize , işlerinizin kötüye gideceğine ve bu yüzden çok büyük maddi kayıplar yaşayacağınıza ve bu kayıplardan dolayı aile ortamında bazı sorunlarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Hayvan Pisliği Yediğini Görmek

Rüyada hayvan pisliği yediğinizi gördüyseniz , hem çok şiddetli hem de ağır bir hastalığa yakalanacağınıza , bu hastalık sonucunda ise ölebileceğinize delalet eder.

Ya da bir tanıdığınızın hasta olmasına ve o kişinin ölmesine de işaret edebilir.

Rüyada Hayvan Pisliğine Basmak

Rüyada hayvan pisliğine basmak , çevrenizde bulunan insanların baskılarından dolayı hiç istemediğiniz bir işe girmek zorunda kalacağınıza ve bu işe girerek en sonunda zarara uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek Ne Demek?

Rüyada kedi pisliği gördüyseniz , çevrenizde birden fazla kötü niyetli arkadaşlarınızın olduğuna,

hem sinsi hem de dedikoducu arkadaşlarınız yüzünden çok zor günler geçireceğinize , bu arkadaşlarınız yüzünden ihanete uğrayacağınıza ve belli bir süre çok mutsuz olacağınıza alamet eder.

Rüyada Köpek Pisliği Görmek Ne Demek?

Rüyada köpek pisliği görmek , yakın zaman içerisinde kısa seyahatler yapacağınıza , bu seyahatlerde çok başarılı olacağınıza,

başarılarınızdan ötürü mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize , hem maddi hem de manevi olarak durumunuzun düzeleceğine , hayatınızdaki sorunlarını yavaş yavaş çözeceğinize yorulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir