Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Helalleştiğini Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum

Rüyada Helalleştiğini Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum

Rüyada helalleştiğini görmek , çok uzun zamandan beri çözüme kavuşmasını beklemiş olduğunuz bir işinizin en sonunda çözüleceğine,

maddi açıdan yapacağınız büyük yatırımlardan dolayı çok para kazanacağınıza , sağlık problemlerinizi tamamen ortadan kaldıracağınıza ve size zarar veren insanları ise hayatınızdan çıkarıp daha huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Biriyle Helalleştiğini Görmek

Rüyada biri ile helalleştiğinizi gördüyseniz , geçmiş zaman da birisine yapmış olduğunuz kötülükten dolayı o kişiden beddualar alacağınıza , bu alacağınız bedduaların tutacağına ve zor duruma düşeceğinize delalet eder.

Rüyada Anne İle Helalleşmek

Rüyada anne ile helalleşmek , iş hayatınızda hem zahmetli hem de zor bir projelere gireceğinize , ama bu projelerin istediğiniz gibi gitmeyeceğine ve bu yüzden yüksek miktarda maddi kayıplar vereceğinize yorulur.

Rüyada Baba İle Helalleşmek

Rüyada baba ile helalleştiğinizi gördüyseniz , içerisinde bulunmuş olduğunuz konumdan hiç memnun kalmayacağınıza,

hem maddi hem de manevi açıdan iyi yerlere gelmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza fakat ne yaparsanız yapın cesaret bulamayacağınıza alamet eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Helalleşmek

Rüyada ölmüş olan birisiyle helalleşmek , geçmiş zaman da yapmış olduğunuz hatalardan dolayı çok vicdan azabı çekeceğinize , yaptığınız hataları telafi etmek için üzmüş olduğunuz kişiye gidip ondan af dileyeceğinize işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir