Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Hız Görmek, Hız Yapmak Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada Hız Görmek, Hız Yapmak Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada hız görmek , gerçek yaşam da kendinizi güvende hissetmiş olduğunuz bir anda hiç beklenmedik bir sorunla karşılaşacağınıza , çıkan bu sorunların sebebi ise geçmiş zaman da yapmış olduğunuz hatalardır.

Hiç düşünmeden hareket ettiğinize ve karar verirken de mantıklı davranmadığınız için sürekli olarak olumsuz şeylerle boğuşacağınıza , insan ilişkilerinde ise yüzeysel olacağınıza delalet eder.

Rüyada Hız Yaptığını Görmek

Rüyada hız yaptığınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan insanlara karşı sürekli olarak emirler vererek konuşacağınıza,

bu durum onlar için pek hoş karşılaşmayacağına , bu insanlarla aranızın açılacağına ve tek başınıza kalacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra liderlik hırsı olduğundan dolayı gözünüzü hiçbir şeyin görmeyeceğine , bundan dolayı birçok insanın kalbini kıracağınıza , çevrenizdeki en iyi dostlarınızı ise kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada Hız Kestiğini Görmek

Rüyada hız kestiğinizi gördüyseniz , yanlış hal ve tavırlar içerisine gireceğinize , ama bazı insanlar tarafından uyarılacağınıza ve bu durumu yavaşça düzelteceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra zihninizin çok karışık olduğuna , bu karışıklığı sonlandırmak için bazı ortamlardan uzaklaşacağınıza ve evli değilseniz evlilik planı yapacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre, maddi açıdan çok rahat edeceğinize , istemiş olduğunuz hayata kavuşacağınıza , bu hayata kavuşmak için ise çok çalışacağınıza ve elinizden gelen her çabayı göstereceğinize alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir