Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Hızır Aleyhiselamı Evliya Görmek Nedir? Neye İşarettir?

Rüyada Hızır Aleyhiselamı Evliya Görmek Nedir? Neye İşarettir?

Rüyada Hızır aleyhiselamı görmek , yakın zaman içerisinde tüm sıkıntılardan , mutsuz günlerden ve üzüntülerden kurtulacağınıza , bundan sonra çok mutlu ve huzurlu olacağınıza , çok iyi niyetli olan insanlarla arkadaş olacağınıza ve bu insanlardan büyük destekler göreceğinize delalet eder.

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek Ne Demek?

Rüyada ak sakallı dede gördüyseniz , kapalı olan kısmetinizin tekrardan açılacağına , rızkınızın artacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize,

hayallerinizin gerçek olacağına ve dertlerin artık biteceğine , maddi sıkıntılardan sonsuza dek kurtulacağınıza yorulur.

Bunun haricinde alacağınıza bazı haberlerden dolayı çok mutlu olacağınıza , sevmiş olduğunuz insanlarla çok mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Evliya Görmek Ne Demek?

Rüyada evliya gördüyseniz , dualarınızın kabul olacağına , gönlünüzden geçen her şeyin gerçekleşeceğine , hayalini kurmuş olduğunuz hayata sahip olacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra rüyada evliyayı görüp onun arkasından gidiyorsanız o zaman işlemiş olduğunuz günahların af olacağına,

her zaman hak yolunda ilerleyeceğinize , dini yükümlülüklerinizi yerine getireceğinize alamet eder.

Rüyada evliyadan bir şey aldığınızı gördüyseniz , maneviyatınızın artacağına , dini inancınızın kuvvetleneceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre bazı dertler ve sıkıntılarınızın olacağına , bu dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmak için sürekli olarak dualar edeceğinize , etmiş olduğunuz bu dualardan dolayı tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir