Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Künefe Tatlısı Görmek Yapmak ve Yemek

Rüyada Künefe Tatlısı Görmek Yapmak ve Yemek

Rüyada künefe tatlısı görmek , hayatınızla ilgili çok kötü şeyler yaşayacağınıza , çok zor durumda kalacağınıza fakat bu durumda olsanız bile sakinliğinizi her zaman koruyacağınıza,

sabırlı hareket edeceğinize ve hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra çok inançlı birisi olduğunuza , evliyseniz güzel çocuklarınızın olacağına , evli değilseniz de yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize ve çocuk çocuğa karışacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde hayatınız boyunca önemli bir hastalık geçirmeyeceğinize , bir sorun olduğu zaman ailenizin size destek vereceğine ve her zaman tutarlı olacağınıza alamet eder.

Rüyada Künefe Tatlısı Yemek

Rüyada künefe tatlısı yediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde çok iyi haberler alıp mutlu olacağınıza,

uzun zamandan beri canınızı sıkan dertlerden kurtulacağınıza , işlerinizin bir anda açılacağına , bu süreç içerisinde yatırımlar yapacağınıza ve amacınıza ulaşacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra arzu etmiş olduğunuz şeylerin kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğine , bunun sonucunda ise yüksek miktarda gelir elde edeceğinize ve hiçbir zaman maddi sorun yaşamadan bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Künefe Tatlısı Yapmak

Rüyada künefe tatlısı yapmak , kısa zaman içerisinde misafir ağırlayacağınıza , güler yüzlü olan eşinizle beraber güzel vakitler geçireceğinize , bekarsanız aile fertlerinizde ve dostlarınızda eğleneceğinize yorulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir