Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Lacivert Elbise Görmek Sipariş Vermek Ve Giymek

Rüyada Lacivert Elbise Görmek Sipariş Vermek Ve Giymek

Rüyada lacivert elbise görmek , gerçek yaşam da devlet dairesinde veya önemli olan bir resmi kurumda işe başlayacağınıza , öğrenciyseniz eğer sınavlarda çok başarılı olacağınıza ve kısa süre içerisinde ise bir makamda işe başlayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde çevrenizde bulunan bazı insanlara karşı mesafeli davranacağınıza , aşırı derecede samimiyet göstermeyerek kendinizi her şeyden korumaya çalışacağınıza,

hem sert hem de otoriter bir yönetici olacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , resmi olan işlerde olumlu haberler alacağınıza , eğer bekarsanız karşınıza çıkacak olan iş sahibi ve kibar birisi ile dünya evine gireceğinize alamet eder.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Rüyada lacivert elbise giydiğinizi gördüyseniz , rüyayı gören kişi erkekse o zaman eşinizin size destek olacağına delalet eder.

Bunun haricinde iş hayatınızın masa başında geçeceğine , değerli olan evraklarla uğraşacağınıza,

eğer iş arıyorsanız kısa zaman içerisinde bir iş bulacağınıza veya iş teklifleri alacağınıza , hayatınızı düzene sokup daha iyi bir hale geleceğinize yorulur.

Rüyada Lacivert Elbise Siparişi Vermek

Rüyada lacivert elbise siparişi verdiğinizi gördüyseniz, eğer işinizde bir atama bekliyorsanız o zaman yakın zaman içinde alacağınız olumlu cevaptan dolayı çok mutlu olacağınıza,

bununla ilgili bazı hazırlıklar yapacağınıza , görev nedeni ile başka kente taşınacağınıza ve sevmiş olduklarınızla ayrılmak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir