Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Lahana Sarması Görmek Yapmak ve Yemek Ne Demek

Rüyada Lahana Sarması Görmek Yapmak ve Yemek Ne Demek

Rüyada lahana sarması görmek , gerçek yaşam da yeni birisi ile tanışacağınıza ve bu kişi ile çok samimi olup çevrelere gireceğinize , bu kişiyle dost olup yenilikler yapacağınıza , çok eğlenceli vakitler geçireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra aile ile ilişkilerinizin çok güçlü olacağına , bir sorun olduğu zaman bu sorunu ailenizle beraber çözeceğinize yorulur.

Eğer bol miktarda lahana sarması gördüyseniz o zaman bazı yatırımlar yapacağınıza ve kazanmış olduğunuz paraları bir sermaye olarak kullanacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da özel hayatınızdaki ikili ilişkilerde bazı sorunlar yaşayacağınıza , yaşacağınız bu sorunlardan dolayı canınızın çok sıkkın olacağına işaret eder.

Rüyada Lahana Sarması Yediğini Görmek

Rüyada lahana sarması yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da para birikimi yapacağınıza ve bu birikim sayesinde mal veya ev alacağınıza , daha sonra önemli yatırımlar yapıp daha fazla para elde edeceğinize alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre kapalı olan kısmetinizin tekrardan açılacağına , şansınızın döneceğine ve maddi olarak çok zengin olup mutlu bir yaşam süreceğinize yorarlar.

Rüyada Lahana Sarması Yapmak Nedir?

Rüyada lahana sarması yaptığınızı gördüyseniz , çevrenizdeki insanlar tarafından çok sevileceğinize ve bu kişilerden büyük destekler göreceğinize,

gireceğiniz bazı girişimlerde başarılı olup olumlu sonuçlar alacağınıza , küçük bir iş yeriniz varsa bu iş yerini büyüteceğinize , maddi açıdan çok rahata kavuşacağınıza ve bundan sonra zorluk çekmeyeceğinize alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir