Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Limon Ağacı Görmek, Limon Toplamak Ve Yemek

Rüyada Limon Ağacı Görmek, Limon Toplamak Ve Yemek

Rüyada limon ağacı görmek , her bakımdan iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin çok merhametli , iyi niyetli , adil ve dürüst birisi olacağına delalet eder.

Her zaman mazlumların yanında duracağınıza , zulme engel olacağınıza ve bu yüzden çevrenizdeki insanlardan takdirler göreceğinize işaret eder.

Yakın zaman içerisinde çevrenizde bulunan insanlardan birisiyle tanışacağınıza ve bu kişi ile muhabbet kuracağınıza alamet eder.

Rüyada Limon Toplamak Ne Demek?

Rüyada limon topladığınızı gördüyseniz , büyük bir kısmetinizin olacağına , evli değilseniz yakın zaman içerisinde dünya evine gireceğinize , evliyseniz bir evladınızın olacağına yorulur.

Bunların yanı sıra emeklerinizin karşılığını her zaman alacağınıza , kazancınızın artacağına , maddi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve iyi bir geleceğinizin olacağına yorulur.

Rüyada Limon Yemek Nedir?

Rüyada yemek yediğinizi gördüyseniz , hem şansınızın hem de bahtınızın açık olacağına,

bu zamana kadar yaşamış olduğunuz tüm talihsizliklerden ve aksiliklerden kurtulacağınıza , üzüntü , keder ve sıkıntıları geride bırakacağınıza,

artık planlamış olduğunuz işleri yapacağınıza ve bu işlerde çok başarılı olacağınıza alamet eder.

Eğer çok ekşi bir limon yediğinizi gördüyseniz , bazı aksiliklerle karşılaşacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağınıza,

zor günler geçireceğinize , hakkınızda asılsız bir sözünün çıkacağına ve bu yüzden itibarınızı kaybedeceğinize işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir