Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Lokum Yediğini Görmek İkram Etmek Ne Demek?

Rüyada Lokum Yediğini Görmek İkram Etmek Ne Demek?

Rüyada lokum yediğini görmek , hem dedikodulara hem acılara hem de sıkıntılara delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde duyacağı dedikodular yüzünden çok üzüleceğine ve bu yüzden sıkıntılar zamanlar geçireceğine işaret eder.

Şimdi yemiş olduğunuz lokuma göre bu rüya farklı bir şekilde yorumlanır.

Eğer fındıklı veya fıstıklı bir lokum yediğinizi gördüyseniz o zaman yakın çevrenizde bulunan birisinden kötülük göreceğinize,

lokum cevizliyse , aile fertleri tarafından bir konuda çok suçlanacağınıza ve bu suçlamadan dolayı sıkıntılı zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Rüyada yemiş olduğunuz lokum güllüyse , güzel zamanlar geçireceğinize ve tatlı olaylarla karşılaşacağınıza yorulur.

Eğer lokum acıysa o zaman , bazı sıkıntılı olaylarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden moralinizin çok bozuk olacağına işaret eder.

Rüyada az sayıda lokum yemek , gerçek yaşam da en iyi dostunuzla beraber hem hayırlı hem de güzel yollarda ilerleyeceğinize alamet eder.

Rüyada Yeşil Lokum Yediğini Görmek

Rüyada yeşil lokum yediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden dolayı çok sevineceğinize , hiç beklemediğiniz bir yerden gelen haber ile çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Lokum İkram Etmek Ne Demek?

Rüyada lokum ikram etmek , her zaman sevap işleyeceğiniz , iyi birisi olacağınıza , hak yolunda ilerleyeceğinize yorulur.

Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir