Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Lüks araba görmek ve Lüks Ev Satın Alman Ne demek?

Rüyada Lüks araba görmek ve Lüks Ev Satın Alman Ne demek?

Rüyada lüks görmek , rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına , arzu etmiş olduğu şeylerin gerçekleşeceğine , güzel bir işe gireceğine ve konforlu bir hayatının olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra sağlık konusunda ise herhangi bir sorun yaşamayacağınıza , sağlıklı bir yaşam süreceğinize,

en güzel işlerde çalışıp başarılar elde edeceğinize ve bu başarılardan dolayı mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada Lüks Ev Satın Aldığını Görmek

Rüyada lüks ev satın aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da gelirinize göre harcama yapmadığınıza,

her zaman hayal dünyasında yaşayacağınıza , konforunuza özen göstermeyip artan borcunuzdan dolayı büyük sıkıntı içerisine gireceğinize alamet eder. Yani borçlarınızdan dolayı gerçek dünyaya hızlı bir geçiş yapacağınıza yorulur.

Rüyada Lüks Araba Görmek

Rüyada lüks araba görmek , hem kendi yeteneklerinize hem de deneyimlerinize uygun olan bir işte çalışacağınıza , bu yüzden çok fazla yorulacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra taşıyabileceğinizden daha fazla yük taşıyacağınıza , sorumluluklarınızın daha fazla olacağına alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , kısa zaman içerisinde kendinize uygun bir işe gireceğinize , yükünüzün artık hafifleyeceğine ve sorumluluklarınızın azalacağına delalet eder.

Rüyada Sarayda Yaşadığını Görmek

Rüyada sarayda yaşadığınızı gördüyseniz , arzu etmiş olduğunuz kazanca yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza ve bolluk bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir