Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Maaş Görmek Almak Ve Zam Gelmesi Ne demek?

Rüyada Maaş Görmek Almak Ve Zam Gelmesi Ne demek?

Rüyada maaş görmek , kısa zaman içerisinde elinize birden fazla fırsatların geçeceğine , yüklü miktarda para elde edeceğinize , büyük bir yatırım yapacağınıza , memursanız yakın zaman içinde ticarete atılacağınıza ve hayatınıza farklı bir yön vereceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra küçük bir yatırım veya birikim sayesinde gelecekte çok büyük getiriler sağlayacağınıza , alın terinizle ve emek vererek helal yoldan kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Maaşa Zam Almak

Rüyada maaşa zam aldığınızı gördüyseniz , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , ne kadar az para kazansanız da gelirinizin size yeteceğine, kimseye muhtaç kalmayacağınıza veya borçlanmayacağınıza alamet eder.

Zengin birisi böyle bir rüya gördüyse o zaman yüklü bir miktar para elde edeceğine , mevcut işi dışında başka işlere girerek bu yerlerden de ek kazanç sağlayacağına,

el emeğiyle elde ettiğiniz gelirle kimseye muhtaç kalmayarak yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Maaş Almak

Rüyada maaş aldığınızı gördüyseniz , gerçekte çalışmıyorsanız yakın zaman içerisinde bir işe gireceğinize , düzenli bir gelir elde edeceğiniz ,

elde edeceğiniz bu gelirle yatırımlar yapacağınıza ve ileriki zamanlarda çok zengin birisi olacağınıza , genç yaşta ev sahibi olacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde maddi durumunuzun çok iyi olacağına , elinizdeki şeylerin değerini bilerek ona göre hareket edeceğinize,

kötü günlerde tasarruflar yapacağınıza ve hiç beklemediğiniz bir anda elinize para geçeceğine alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir