Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Makarna Yemek ( Salçalı, Yoğurtlu, Kıymalı, Çiğ) Ne Demek?

Rüyada Makarna Yemek ( Salçalı, Yoğurtlu, Kıymalı, Çiğ) Ne Demek?

Rüyada makarna yemek , rüyayı gören kişinin iş konusundaki bereketinin artacağına , çok memnun kalacağı ve hiç beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağına , vermiş olduğu emeklerinin karşılığını alacağına,

yakın zaman içerisinde ticarete atılacağına ve artık kendi işini kuracağına ve kısa zaman içerisinde ise büyük gelirler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Makarna Yediğini Görmek

Rüyada makarna yediğinizi gördüyseniz , hem azimli , hem inançlı hem de sabırlı birisi olduğunuzdan dolayı önünüze çıkan her engeli aşacağınıza,

bundan dolayı çok rahat edeceğinize ve konforlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Yoğurtlu Makarna Yemek Ne Demek?

Rüyada yoğurtlu makarna yediğinizi gördüyseniz , çok kolay bir şekilde gelir elde edeceğinize , sırtınızdaki maddi ve manevi yüklerden yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza,

borçlarınızı çok rahat bir şekilde ödeyeceğinize , hiçbir şekilde geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve her zaman tasarruf yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Salçalı Makarna Yemek

Rüyada salçalı makarna yediğinizi gördüyseniz , güzel olaylar yaşacağınıza , moralinizin tekrardan yerine geleceğine , eğlenceli günler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Kıymalı Makarna Yemek

Rüyada kıymalı makarna yemek , rahatınızdan hiçbir zaman ödün vermeyeceğinize , en güzel şeylere sahip olmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza yorulur.

Rüyada Çiğ Makarna Yemek

Rüyada çiğ makarna yemek , büyük beklentiler içerisine gireceğinize , umduğunuzu hiçbir zaman bulamayacağınıza ve zararınızın büyük olacağına , bu yüzden hayal kırıklığı yaşayacağınıza alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir