Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Mandalina Toplamak ve Ardından Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mandalina Toplamak ve Ardından Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mandalina toplamak , gerçek yaşamdaki dertlerden ve sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , her zaman mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğinize ve herkese olumlu davranacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra yaşama tutunmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , hem sıhhatli hem de düzgün bir aile içerisinde yaşacağınıza , iş hayatınızda çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize delalet eder.

İnanışınızda veya yaşam biçiminizle ilgili bazı değişiklikler yapacağınıza , yeniliklere açık olacağınıza,

olgunlaşma dönemine gireceğinize , gelirinizin artacağına ve çok bereketli zamanlar geçirip çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra sağlığınızın çok iyi olacağına , verimli zamanlar geçireceğinize , kapalı olan şansınızın tekrardan açılacağına yorulur.

Rüyada eğer bahçeden mandalina topladığınızı gördüyseniz o zaman , yüksek gelirler elde edeceğinize , haram maldan kazanç elde etmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Mandalina Toplayıp Yemek

Rüyada mandalina toplayıp yemek , iyi bir eğitim ve öğretim alacağınıza , işinizin ehli olacağınıza ve çok başarılı olup herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , amaçlarınıza ulaşabilmek için elinizden gelen her şeyi göstereceğinize,

bir amaca ulaşabilmek için bilginizden , donanımlarınızdan ve eğitimlerinizden yararlanacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , hayatınızı doya doya yaşayacağınıza , kendinizi hem neşeli hem de iyi hissedeceğinize ve sosyal ortamlarda bulunacağınıza alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir