Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Siyah, Kırmızı Limuzin Görmek ve Binmek

Rüyada Siyah, Kırmızı Limuzin Görmek ve Binmek

Rüyada limuzin görmek , çevrenizde bulunan insanlar tarafından çok sevileceğinize , atmış olduğunuz adımlarda hiç durmadan ilerleyeceğinize,

her bir hamlede zarar veren sorunlarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden sıkıntı içerisine gireceğinize,

büyük dertler çekip moralinizin bozuk olacağına , çevrenizde bulunan insanların size hainlik ettiğini öğreneceğinize ve bu yüzden sinir krizi geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Limuzine Binmek

Rüyada limuzine bindiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda büyük atılımlar yapacağınıza , başarılı çalışmalara imza atacağınıza , gerçekleştireceğiniz işlerden dolayı büyük mal ve mülk sahibi olacağınıza,

işinizde çok başarılı olup yüksek gelir elde edeceğinize , hayırlı projeler yapacağınıza ve yapacağınız yatırımlar sayesinde çok rahat bir yaşama kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Limuzin Görmek

Rüyada beyaz limuzin görmek , iş yaşantınızda hem hayırlı hem de güzel işler yapacağınıza , dertlerden ve sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza,

gerçekte yapacağınız bir hayırlı ortaklık sayesinde hem hayırlı hem de bereketli bir gelire sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyada Siyah Limuzin Görmek

Rüyada siyah renk limuzin görmek , iş hayatınızda yapacağınız güzel çalışmalardan dolayı yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , yapacağınız işlerin uzun ömürlü olmayacağına yorulur.

Rüyada Kırmızı Limuzin Görmek

Rüyada kırmızı limuzin görmek , kısa zaman içerisinde devasa atılımlar yapacağınıza ve büyük gelirler elde edeceğinize delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir