Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Uçma Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçma Ne Anlama Gelir?

Rüyada uçtuğunu görmek pek çok rüya tabircisi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada uçtuğunu gören kimse aynı zamanda günahlarından da uzaklaşmış olarak kabul edilir.

Rüyada uçtuğunu gören bir kimse eğer çok hafif ve rahat bir şekilde uçuyor ise bu durumda gönlü rahatlamış ve sıkıntılarından kurtulmuştur.

Eğer kişi zor havalanıyor ve ağır ağır uçuyor ise bu durumda kişinin sıkıntılarının önünden yavaş bir şekilde kalktığını fakat sıkıntıların tam anlamıyla bitmesi için önünde beklemesi gereken zamanların olduğunu ifade eder.

Rüyada uçmak ne anlama gelir diye merak eden kişiler için rüyanın şekline göre farklı yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Yere İnmeden Uçmak

Rüya bir kimse uçtuğunu görüyor fakat sürekli olarak yükselmeye ve sonsuz bir şekilde uçtuğunu görüyor ise bu durum bir ölüm haberi ile tabir edilmektedir.

Kimi zaman bu rüya rüya sahibinin kendisi için geçerli olurken kimi zaman ailesinde biri için ölüm haberi alması anlamına gelmektedir.

Rüyasında sonsuz ve hızlı bir şekilde uçtuğunu gören kimse manevi bir huzur içerisinde bu dünyadan göçecektir.

Rüyada Dağın Tepesinde Uçmak

Rüyada uçmak tabirinin yorumlanması için rüyadaki detaylara bakmak gerekir. Eğer bir kimse rüyasında bir dağın başında uçtuğunu görüyor ise bu kişi çok kısa bir süre içerisinde mevki sahibi olacaktır.

Bu nedenle dağ başında uçmak oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Eğer bir kimse uçarken bir şeyin üzerine düşmüş ise bu kişi gördüğü eşyanın ya da mevkinin sahibi olacaktır.

Rüyasında uçarak bir şeyin üzerine düşen kimse aynı zamanda düştüğü şeyin değerinde bir durum ile karşılaşacak ya da aynı durumda ve değerde olduğu bir mevkiye sahip olacaktır.

Kimi zaman uçmak yolculuk olarak da yorumlanır. Buna göre rüya sahibi hayırlı ve oldukça rahat geçecek ve huzur bulacağı bir yolculuk da yapabilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir