Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Yeni ve Eski Bir Arabada Oturmak Ne Demek?

Rüyada Yeni ve Eski Bir Arabada Oturmak Ne Demek?

Rüyada arabada oturtmak , gerçek yaşamda biraz durgun olacağınıza , gelirinizde biraz azalmanın olacağına ve böylelikle sıkıntılar yaşayacağınıza fakat kısa zaman içerisinde yeni bir başlangıç yaparak yeni gelişmelere açık olacağınıza alamet eder.

Bekar birisi eğer böyle bir rüya gördüyseniz , tanışacağı birisi ile dünya evine gireceğine , evlilik hazırlığı yapacağına yorulur.

Fakat evli birisi gördüyse o zaman yakın zaman içerisinde bir evladının olacağına , hayatıyla ilgili yeni bir sayfa açmadan önce iyicene düşüneceğine ve ona göre karar vereceğine delalet eder.

Eğer acele bir şekilde hayatınızla ilgili kararlar verirseniz o zaman biraz zor duruma düşebilirsiniz.

Rüyada Eski Arabada Oturmak

Rüyada eski bir arabada oturduğunuzu gördüyseniz , geçmiş zamanda yapmış olduğunuz bazı şeylerin aklınıza takılıp moralinizin çok bozuk olacağına , eski sevgilinizi utamayacağınıza veya eski eşinizi unutamamaya delalet eder.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evli ise o zaman geçmişteki sevgilileriyle ilgili bir dönem boyunca sıkıntı yaşayacağına yorulur.

Rüyada Yeni Bir Arabada Oturmak

Rüyada yeni bir arabada oturmak , hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza , eğer arabanın rengi açık ise o zaman arzu etmiş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına,

koyu renk bir araba ise , arzu etmiş olduğunuz şeylerin gerçekleşmesinin biraz uzun süreceğine delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir