Anasayfa / Aşka Dair / Sevgilim Beni Seviyor Mu Nasıl Anlarım?

Sevgilim Beni Seviyor Mu Nasıl Anlarım?

Bir ilişkiye başladığımız da aklımızda hep ”sevgilim beni seviyor mu ?” sorusu vardır. Her insanın hayali sevdiği kişi tarafından sevilmektir. Sevme duygusu her insan da farklılık gösterir. Kimi insan sevgisini doyasıya yaşamak ve yaşatmaktan hoşlanırken, kimi insanlar ise sevgisini daha çok içinde yaşamayı tercih eder.

Sevdiğinizin insanın sizi sevip sevmediğini anlamak için çok basit yöntemler vardır. Şimdi bu yöntemlere birlikte göz atalım.

Sevgilim Beni Seviyor Mu Nasıl Anlarım?

 1- Sevgiliniz ile birlikteyken ortak hayaller kuruyor musunuz? Bir insan hayal kurduğu zaman kendisini ait hisseder. Eğer sevdiğiniz kişi sizinle hayal kurmaktan uzak duruyorsa ilişkide çatırdamalar var demektir.

 2- Alışkanlıklarınızdan vazgeçiyor musunuz? Sevdiğiniz kişi sizin hoşlanmadığınız alışkanlıklarından vazgeçiyorsa çok şanslısınız.

Çünkü bir insan için alışkanlıklarından vazgeçmek çok zordur. Aynı zamanda da büyük bir özveri gerektirir.

Sevdiğiniz kişi sizin için bir özveride bulunuyorsa bu sizi gerçekten çok sevdiği anlamına gelir.

 3- Sizin yanınızdayken kalp atışlarında hızlanma hissediyor musunuz? Sevgi oluştuğunda vücutta salgılanan mutluluk hormonu ve adrenalin kalp ve nabız hızını arttırır. Ama tabi ki bu tek başına sevgi belirtisi olarak baz alınamaz.

 4- Ses tonunda değişiklik var mı? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki aşık olduğunda kadın ve erkeklerin ses tonlarında değişiklik meydana geliyor.

Erkekler sevdiği kişiye karşı daha kısık sesle konuşurken bayanlar daha yüksek sesle konuşuyor.

 5- Sizi dikkatle dinliyor mu? Sadece ikili ilişkiler de değil sosyal çevrede de karşınızda ki kişinin sizi bütün dikkatiyle dinlemesi size ne kadar değer verdiğinin en büyük işaretidir.

 6- Sizin çevrenizi benimsedi mi? Sevdiğiniz kişinin sizin sosyal çevrenizi eleştirmeyip benimsemesi sizi gözü kapalı kabullendiğin göstermektedir.

 7- Size geçmişinden bahsediyor mu? Bir insanın konuşmaktan en çok çekiniği konu geçmiş de yaşadıklarıdır. Eğer sevdiğiniz kişi size iyi ve ya kötü geçmişte yaşadığı her şeyi anlatıyorsa bu durum onu sizin yanınızda kendisini ne kadar rahat hissettiğinin bir göstergesidir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Bir Erkek Bir Kızdan Hoşlandığını Nasıl Belli Eder

Bir Erkek Bir Kızdan Hoşlandığını Nasıl Belli Eder? Aynı ortamda bulunduğunuz bir erkeğin sizden hoşlanıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir