Anasayfa / Giyim / Tesettür kapalı abiye tunik modelleri 2018

Tesettür kapalı abiye tunik modelleri 2018

Moda, her kadının yakından takip etmeyi sevdiği bir konudur. Tesettürlü kadınların modaya uymayacağı algısı yakın yıllarda aşılmış ve ortaya tesettür modası adında yeni bir kavram çıkmıştır.

Tesettüründen ve moda algısından taviz vermek istemeyen kadınların tercihi, tesettür modasının tavsiyelerine uyma yönünde olmaktadır.

Tesettür Modası Nedir?

Tesettür modası, tesettür kalıplarının dışına çıkmadan şık giyinme durumuna verilen isimdir.

Bu artık farklı bir moda dalı olarak görülmektedir. Tesettür abiye tunikler oldukça çeşitlidir ve gün geçtikçe artış göstermektedir.

Tesettür modası, kadınlara dini inançlarının getirisi olan tesettürden ödün vermeden şık ve kaliteli giyinme şansı sunmaktadır.

Tesettür modası için özel olarak açılmış mağazalar bulunmaktadır. Bunun haricinde, herhangi bir mağazadan alınan bir parça kıyafette tesettür modasına uydurulabilir. Tesettür abiye tunikler kullanıcıların isteklerine göre hazırlanmaktadır.

Bunun haricinde bazı tesettürlü kadınlar, diğer kadınlardan farklı görünmek için kıyafetlerini diktirme yoluna gitmektedirler. Bu işlem, iyi bir terzi seçildiği takdirde olumlu sonuçlar doğurabilir.

Ama kıyafet dikimi için model çıkarmaya ihtiyaç vardır. Model çıkarmak için çeşitli moda blogları ve moda dergileri takip edilebilir. Tesettür için moda sergileri de izlenebilir.

Tercih edilen terzinin moda bilgisi var ise, sizler için değişik ve daha önce görmediğiniz modeller de çıkarabilir. Profesyonel olarak yardım almak ister iseniz bir stilistten de yardım alıp model oluşturabilirsiniz.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Sokak Modası Nedir?

Sokak modası kavramı, aslında günümüzün tarzının yansıtılması ve bunun çok farklı ilhamlarla bezenmesi halidir. Özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir