Anasayfa / Genel / Tozlu kap modelleri 2018

Tozlu kap modelleri 2018

Tozlu markası, Türkiye’ nin önde gelen tesettür giyim firmalarından bir tanesidir. Son yıllarda adını övgüyle duyurmayı başarmış kaliteli ürünleri bulunan bir markadır.

Şu sıralar Tozlu’ da dikkati çeken ürünlerin başında tesettür kaplar gelmektedir. Kaplar kapalı bayanların sıklıkla kullandığı vücudu örten bir kıyafettir. Tozlu’ da bununla ilgili onlarca seçenek bulunmaktadır.

Kapları yalnızca kapalı bayanlar satın almaz. Kapları beğenen ve kombinlerinde kullanan kapalı olamayan hanımlar da bulunur.

Kısaca kaplar hanımların sevdiği modellerdendir diyebilmemiz mümkün olacaktır. Tozlu markasının kap koleksiyonunda birçok desen model kesim ve renkte kap modeli bulunur. Hanımların Tozlu’ yla ilgili sevdiği detayların başında da ürün yelpazesinin çok geniş olması gelmektedir.

Kaplar İçin Kombin Önerileri

Tozlu giyimin kapları farklı stil önerilerinde kullanılmak üzere üretilmiş modellerdendir. Bu güzelim Kapları jeanlarle kullanabileceğiniz gibi, boru ya da İspanyl paça pantolonlarla ya da etek ve elbiselerle de kombin yapmanız mümkündür.

Renk seçeneğinin çok fiyatların uygun olduğu bu mağazadan hanımlar genellikle birden fazla kap modeli almaktadır. Kap modelleri ve renklerini farklı olarak hanımlar her kombinlerinde farklı bir kap tercih etmektedirler.

Bu aynı şeyi sürekli giymek istemeyen hanımlar için ideal bir seçenektir. Ancak Tozlu markasında ikinci ürünü almasanız bile uzun süre kullanacağınız bir kap modeliniz olmuş demektir. Tozlu kaplar her daim beğenerek kullanabileceğini, modası uzun süre geçmeyecek ürünlerdir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir