Anasayfa / Genel / Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de yürümeye başlayana kadar annelerini hayattan adeta soğutacaklardır. Her an mızmız olan halleri ile gece uyumaz ve gündüz de uyanmazlar.

Erkek bebekler daha çok gündüz uyumayı sevmesinden dolayı annelerine gece boyu uyku yüzü göstermez ve kadınların her an uykusuz bir şekilde gezmesine neden olurlar. İlk doğduklarında belirli bir yaş aralığına gelene kadar bedensel olarak çok tembel olan yapıları vardır.

Bunlar arasında mesela kız bebekler altıncı ayında kaçıncı dişini çıkartırken bir yandan erkekler bunların tam zıttı olarak daha altıncı ayında yeni diş çıkarmaya başlar. Sadece dişi ile de değil bir yandan yürümesi ve emeklemesi de aynı olmaktadır. Yedinci aylarından itibaren tek başına emeklemeye yeni başlayan erkekler yaşlarına girdikleri anda sıralamaya başlar. Ve bir buçuk yaşlarına doğru tutunmadan yürümeye başlar.

Her çocuk böyle olmasa bile erkek bebeklerin genelinde görülen bir durum olmaktadır. Sadece bunun ile de değil bir yandan dikkatleri üzerine çeken yapıları da konuşmasıdır.

Yaşına girdiklerinde anne baba demeye başlayan ve okula gidene kadar daha tam konuşması anlaşılmayan bebekler kızlara göre oldukça geriden gelmektedir. Anne adaylarına, erkek bebek bekleyenlere birbirinden sevimli ve aynı zamanda yakışıklı olan bebek fotoğraflarını sunuyoruz. Buyurunuz…

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Çok Tatlı Ve Şirin Erkek Bebek Resimleri

Erkek bebekler ilk doğdukları anda kendi kişisel özelliklerini neredeyse belli etmeye başlar. Anne ve babalarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir