Anasayfa / Genel / Zühre Pardesü Modelleri YENİ 2018

Zühre Pardesü Modelleri YENİ 2018

Pardesü seçiminde kadınların tercihi markalardan birisi Zühre, her mevsim için farklı sezonlarda ürettiği pardesüler ile kadınların pardesü zevklerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Tesettürlü kadınların dışarıya çıkarken giydikleri pardesüler oldukça şık modelleri ile Zühre mağazasında tesettürlü bayanları beklemektedir.

Zühre’nin yaz sezonu için özel olarak tasarladığı pardesü modelleri arasında terletmeyen kumaşlardan üretilmiş modeller de bulunmaktadır.

Bu modeller kullanılarak yazın daha rahat etmek mümkündür. Zühre tesettür giyiminde pardesülerin yerinin ne kadar geniş olduğunu bildiği için farklı tarzlara hitap edebilecek çok sayıda pardesü modelini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bu pardesü modelleri kullanılarak her tarzda bayanın istediği tarz sağlanabilmektedir. Kışın kullanmak üzere ürettiği kalın modeller ile de oldukça popülerdir. Bu pardesüler kış mevsiminde de pardesü giymeyi tercih edenler için farklı tarzları ile Zühre mağazalarında yer almaktadır. Zühre pardesüler mevsim geçişlerinde bayanların rahatlıkla kullanabileceği modellerinde daha çok toprak renklerini tercih  etmiştir.

Pardesü Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Pardesü alırken hanımların dikkat etmesi gereken noktalardan birisi bol ve dökümlü pardesü modellerinin daha çok tercih edildiğidir. Bol ve dökümlü pardesüleri kullanılarak kadınlar daha rahat giyinebilmektedir.

Vücuttaki kusurların saklanması için bol modeller tercih edilmelidir. Pardesülerle beraber kullanılacak eşarp modelleri pardesü ile aynı renkte tercih edilerek daha şık bir görünüm kazanmak mümkündür. Zühre marka pardesüler farklı seçenekleri ile kombinlerde oldukça kullanışlı olacaktır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir